Servis kompresorů a opravy elektrocentrál

Ztrácí vaše kompresory a elektrocentrály výkon? Přehřívají se a vykazují nestandardní chod? Svěřte je do rukou specialistů. Provádíme diagnostiku a odborný servis kompresorů, elektrogenerátorů a čerpadel.

  • Profesionální diagnostika
  • Dlouholeté a kvalifikované zkušenosti
  • Moderní technologické vybavení

Profesionální servisní služby

Realizujeme záruční i pozáruční opravy elektrocentrál a stavebních kompresorů Atlas Copco a průmyslových kompresorů Almig. Opravujeme pojízdné i stacionární vzduchové kompresory, elektrické i dieselové kompresorové stanice a přenosné i pojízdné elektrocentrály.

Disponujeme více než 16letými zkušenostmi, díky kterým opravíme veškerá zařízení včetně motorů s elektronicky řízeným vstřikováním paliva. Provádíme servis motorů, stavebních mechanismů, pneumatických i hydraulických obvodů.

Provádíme:

  • Odbornou diagnostiku
  • Servis kompresorů Atlas Copco a Almig
  • Servis elektrocentrál Atlas Copco, Endress
  • Servis čerpadel Atlas Copco
  • Servis stavebních mechanismů
  • Servis pneumatických a hydraulických obvodů

Zároveň opravujeme dieselová, ponorná i pneumatická čerpadla. Součástí našich služeb je prodej náhradních dílů i půjčovna kompresorů a elektrocentrál, ktere pokryjí výpadek vašeho zařízení. Použité kompresory a elektrocentrály za výhodné ceny naleznete v našem bazaru.

Diagnostika kompresorů a elektrogenerátorů

Používáme profesionální diagnostiku, která usnadňuje identifikaci závad. U nových strojů zároveň snímáme základní vstupní parametry, které slouží jako referenční hodnoty pro zjišťování poruch. Disponujeme diagnostickým vybavením požadovaným výrobci dodávaných strojů, i další diagnostikou motorů.

Disponujeme servisní dílnou a servisními vozidly

Servis kompresorů, elektrocentrál a čerpadel provádíme jak přímo u zákazníků, tak i v našich dílnách. Disponujeme plně vybavenými servisními vozidly s množstvím náhradních dílů i prostornými dílnami v Jablonci nad Nisou. Naše dílna je vybavena svářečkami, běžnými obráběcími stroji, rovinnou magnetickou bruskou a dalším příslušenstvím, které nám umožňuje opravy i větších mechanických závad.

Monitoring strojního provozu

Součástí našich služeb je montáž monitorovacích zařízení, které slouží pro lokalizaci strojů, kontrolu provozních stavů, spotřeby paliva a dalších parametrů. Monitoring provozu strojů umožňuje online vedení provozního deníku stroje, detekci neoprávněného pohybu, vypnutí stroje či spuštění alarmu. Zákazníkům nabízíme kompletní správu strojních zařízení na klíč. Pro více informací nám napište e-mail.

Objednejte si servis kompresorů

Využijte profesionální opravy kompresorů a elektrocentrál. Opravujeme kompresory Atlas Copco a Almig, elektrocentrály Atlas Copco, čerpadla a příslušenství zahrnující nářadí či osvětlovací a bourací techniku. Kontaktujte servis kompresorů a elektrocentrál u společnosti Acstroje s.r.o v Jablonci nad Nisou.

Kontakt na servis:

Acstroje s.r.o.
Želivského 4395
466 05 Jablonec nad Nisou
Tel.: +420 483 704 042, 603 102 457
E-mail: servis@acstroje.cz

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA