Whisper Power – systém napájení elektrickou energií


Firma Whisper Power dodává zařízení a systémy určené pro napájení elektrickou energií.WP2

Osobní, nákladní i užitkové vozy jsou stále více vybaveny přídavnými spotřebiči, jako jsou počítače, zvukové systémy, lékařské vybavení, chlazení, osvětlení, nářadí a různá elektronika. Standardní alternátory pro automobilové motory obecně nejsou dostatečně silné, aby byly schopny tyto přídavné spotřebiče napájet. Pomocné napájecí systémy Whisper Power jsou ideálním řešením pro vytvoření dalšího zdroje energie, bez nutnosti úpravy standardní tovární instalace vozidla. Záběr aplikací, kde je možné systémy Whisper Power použít, je velmi široký: ambulance, hasicí vozy, policejní
dodávky, obytná auta a autobusy, pojízdné prodejny, kamiony, prezentační vozidla atd. Kromě vozidel se firma Whisper Power specializuje na napájecí systémy lodí, dodává také energetické soubory pro napájení spotřebičů v odlehlých oblastech, na místech, kde není k dispozici síť, kam nemá každodenní přístup obsluha apod.

Kromě dieselových, solárních a větrných zdrojů elektrické energie nabízí firma široký sortiment doplňků pro rozvod, zabezpečení, změnu parametrů a řízení výroby a distribuce elektrické energie.

 

Aktuální katalog společnosti Whisper Power  je k prolistování zde:

Stáhnout (PDF, Neznámý)