Bazar a výkup použitých strojů

Hledáte kvalitní použité kompresory a elektrocentrály za výhodné ceny? Nepřejete si investovat do nového zařízení? Navštivte náš bazar prověřených kompresorů a elektrocentrál.

 • Ověřený původ strojů
 • Výhodné ceny
 • Předprodejní servis strojů

Bazar prověřených kompresorů a elektrogenerátorů

Bazar kompresorů od společnosti Acstroje s.r.o. Jablonec nad Nisou poskytuje pouze prověřené a plně funkční stavební i průmyslové kompresory a elektrocentrály. V naší nabídce naleznete především strojní zařízení značek Atlas Copco a Almig.

Předností našeho bazaru je ověření původu stroje, prověření v databázi odcizených strojů a ověření servisní historie. U každého stroje zároveň provádíme opravy kompresorů a elektrogenerátorů  a předprodejní servis.

Široký výběr strojních zařízení

V bazaru naleznete pojízdné a stacionární vzduchové kompresory, dále také elektrické a dieselové i šroubové kompresory. Elektrogenerátory zpravidla nabízíme pojízdné i přenosné.

Nabízíme:

 • Kompresory
  • stacionární elektrické
  • mobilní dieselové
 • Elektrogenerátory
  • stacionární
  • mobilní

Podívejte se na aktuální nabídku, která se pravidelně obměňuje. A pokud nenaleznete požadovaný model, kontaktujte nás. Zboží se pokusíme zajistit.

Výkup kompresorů a elektrocentrál

Naše služby zahrnují také výkup kompresorů a elektrogenerátorů. Přednostně vykupujeme zařízení značky Atlas Copco. Ostatní značky (Compair, Kaiser, Endress….) vykupujeme v závislosti na jejich stavu a aktuální poptávce na trhu.

Strojní zařízení prohlédneme a oceníme přímo u vás na firmě, domluvíme se na výkupní ceně a zajistíme odvoz na naše náklady. Výkup kompresorů provádíme po celé České republice (ČR). Možný je také odkup na protiúčet a prodej kompresorů a elektrocentrál za zvýhodněné ceny.

Prohlédněte si aktuální nabídku

Navštivte bazar použitých kompresorů i elektrocentrál a vyberte si nejlepší zařízení pro vaše podnikání. Nabízíme pouze ověřené, funkční a kvalitní stroje za výhodné ceny.

Podívejte se také na nabídku nových náhradních dílů. Naše zázemí naleznete v Jablonci nad Nisou v severních Čechách  ale působíme po celé České republice. Pro informace o aktuální nabídce nám napište nebo zavolejte.

Použité stroje – aktuální výběr

Kompresory – stacionární, elektrické

Kompresory – pojízdné, diesel

Elektrogenerátory