Servis a opravy

Zejména v oblasti pojízdných kompresorů a generátorů (s pohonem dieselmotorem) provádíme servis na nových i starých strojích, díky tomu jsme získali zkušenosti u motorů s více způsoby vstřikování paliva, včetně elektronicky řízeného plnění. 

Vybavili jsme se vlastní diagnostikou, která je pro identifikaci závad dnes buď nezbytná, nebo alespoň výrazně urychluje práci servisního technika. Naší snahou je, aby stroj byl vždy co nejdříve provozuschopný a práce technika byla co nejefektivnější.

Pro tuto práci používáme speciální osciloskop PIERBURG, měřící SW dodávaný firmou IHR a další příslušenství. Tato technika dnes patří mezi nejsolidnější na trhu v tomto oboru, mimoto měřicí osciloskop lze využít i na snímání průběhů technických veličin v jiných aplikacích. Jsme vybaveni (a průběžně se dovybavujeme) množstvím sond různých typů, potřebných pro ten který typ testu (např. jsme schopni porovnat kompresní tlaky a vstřikovací tlaky mechanického čerpadla bez demontáže vstřiků, apod.).

U nových, námi dodávaných nebo udržovaných strojů, snímáme základní vstupní parametry pro nový stroj. Tyto jsou následně k dispozici pro případ nějaké poruchy. Znalost původních stavů kontrolovaných veličin velmi výrazně usnadňuje a urychluje opravu eventuální závady. 

Do strojů montujeme na přání zařízení pro lokalizaci stroje, kontrolu jeho provozních stavů a spotřeby paliva (úroveň výbavy dle přání zákazníka). Jsme takto schopni zajistit pro zákazníka kompletní provozní deník stroje, generovaný on-line do tabulky v počítači zákazníka, můžeme zajistit zaslání informace o neoprávněném pohybu stroje, zajistit možnost vypnutí stroje, spuštění alarmu, apod. Systém využívá technologie sítí GPS a GSM. Tato zařízení lze pořídit v různých cenách a zejména v různé kvalitě. V případě zájmu zákazníka nabízíme službu kontroly takto vybaveného stroje našimi silami. Zákazník dostává podle dohodnutých podmínek provozní deník stroje (e-mail, měsíčně, týdně, apod.) + další dohodnuté informace, přičemž komunikaci se strojem obstarává náš server (“dispečink”) a instalované zařízení je naše. Tato služba je placená (měsíčně), v případě jejího využití nabízíme zvýhodněné servisní smlouvy.

Dovolujeme si Vám nabídnout své služby v oblasti údržby a servisu motorů, stavebních mechanismů, pneumatických a hydraulických obvodů.

Disponujeme dílenskými prostory vhodnými i pro stroje rozměrů vrtacích souprav. Dílna v Jablonci n. Nisou je vybavena svářečkami, běžnými obráběcími stroji, rovinnou “magnetickou” bruskou a dalším příslušenstvím, které nám umožňuje opravovat i havárie a větší mechanická poškození strojů. Máme plně vybavené servisní vozidlo, udržujeme poměrně rozsáhlou škálu náhradních dílů pro servis motorů.

Kontakt na servis:

Acstroje s.r.o.
Želivského 4395
466 05 Jablonec nad Nisou
Tel.: +420 483 704 042, 603 102 457
E-mail: servis@acstroje.cz

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Poptávka

 

Form could not be loaded. Contact the site administrator.